Uudised ja väljaanded

Loe viimaseid uudiseid Nordkalki kohta

Algab meie teekond helgema homse poole!

Janeriin Lepik (janeriin.lepik a nordkalk.com), 2.3.2021

Et rõhutada meie toodete olulist rolli ühiskonnas, oleme uuendanud Nordkalki kaubamärki. Selle muudatusega soovime sidusrühmadega suheldes töötada jätkusuutlikuma homse ja helgema tuleviku nimel.

Meie edu põhineb kindlal paekivi vundamendil, enam kui 120-aastase ajaloo ja meie inimeste asjatundlikkusel. Meie uus kaubamärgiidentiteet toetab meie rolli juhtiva lubjakivitoodete tootjana, kellel on tugev esindatus maailmas nii täna kui ka homme. See näitab ka meie kaljukindlate spetsialistide pühendumust klientidele parima teeninduse pakkumiseks.

Meie uus smaragditoonis brändivärv rõhutab loodusvarade vastutustundlikku kasutamist. See tervitab ringmajandust ja kõrvaltoodete kasvavat kasutamist. See annab värvi Nordkalki eesmärgile ja jõupingutustele juhtida jätkusuutlikku kasvu, töötades välja lubjakivilahendusi, mis parandavad põllumajanduse tootlikkust ja tööstusprotsesse.

Elegantset ja tuttavat tekstilogo kasutatakse sama valget kui eredaimat lubjakivi, mida kasutatakse klientide protsessides olevate lisandite neutraliseerimiseks, puhastamiseks ja sidumiseks, samuti ka maa toitmiseks ning joogivee ja hingatava õhu puhastamiseks.

Jälgige meie teekonda helgema homse poole sotsiaalmeedias hashtagidega #lifestone #limewisesolutions #rocksolidprofessionals #brightertomorrow. 

Meie veebisaiti uuendatakse hiljem sel aastal.

Meie video vaatamiseks klõpsake pildil:


LIIDER LUBJAKIVI ÄRIS

Nordkalk on juhtiv lubjakivi ettevõte oma koduturgudel. Tarnime mitmetele tööstustele vajalikke toormaterjale ning meie lahendused panustavad puhtasse õhku ja vette ning ka põllumajanduslike maade produktiivsusesse.