Uudised ja väljaanded

Loe viimaseid uudiseid Nordkalki kohta

Nordkalki ettevaatusabinõud koroonaviirusega seotud riskide kohta

Janeriin Lepik (janeriin.lepik a nordkalk.com), 20.3.2020

Nordkalk jälgib koroonaviiruse (COVID-19) puhanguga seotud rahvusvahelist olukorda ning hindab pidevalt olukorda ja selle võimalikku mõju meie tegevusele. Praegu ei ole sellel mingit mõju Nordkalki tegevusele ega suutlikkusele toimetada.

Nordkalk järgib pidevalt Maailma Terviseorganisatsiooni ja kohalike omavalitsuste soovitusi viiruse osas ning värskendab vastavalt juhiseid. Meie enda töötajate ja partnerite turvalisus on meie esimene prioriteet ja anname endast parima, et tagada klientide tarned ka selles erandlikus olukorras.

Ettevaatusabinõuna rakendab Nordkalk ajutist tava, kus ta küsib külastajatelt (kliendid, töövõtjad, veoautojuhid jne) nende tervisliku seisundi kohta. Nii et kui kavatsete külastada mõnda Nordkalki asukohta, olge valmis küsimustele vastama. Kui teil on gripi või külmetuse sümptomeid, ei võimalda me teile juurdepääsu Nordkalki aladele ja kontoritesse enne edasist teatamist.

Praegu ei luba me oma ruumidesse väliseid külastajaid. Seetõttu soovitame ka transpordiettevõtetel helistada peamiselt juhul, kui neil on abi vaja või kui neil on küsimusi.

Viiruse leviku piiramiseks oleme parandanud kätehügieeni ja juhendanud oma töötajaid vältima näost näkku kontakte. Kõigil töötajatel, kes saavad, palutakse töötada kodust. Rahvusvaheline ja riigisisene reisimine on olnud piiratud miinimumini.


Palume teie mõistmist. Need meetmed on võetud selleks, et aidata piirata viiruse edasist levikut. Nordkalk vabandab ebamugavuste pärast, mida need toimingud võivad põhjustada.

Pargas, 20. märts 2020

Paul Gustavsson
CEO, Nordkalk 

LIIDER LUBJAKIVI ÄRIS

Nordkalk on juhtiv lubjakivi ettevõte oma koduturgudel. Tarnime mitmetele tööstustele vajalikke toormaterjale ning meie lahendused panustavad puhtasse õhku ja vette ning ka põllumajanduslike maade produktiivsusesse.