LUBI IGAPÄEVAELUKS

Tuleviku kindlustamine Nordkalk W-seeria toodetega

NORDKALK W-SEERIAD

Nordkalki W-seeriate vollastoniiditooteid liigitatakse vastavalt kuvasuhtele ja osakeste suurusele. Lisaks on Nordkalki vollastoniidi tooted saadaval erinevate pinnasetöötlusvahenditega, mis suurendavad sidusust vollastoniidi ja polümeeri vahel ning seega tõstavad vollastoniidi funktsionaalseid omadusi.

Tänu Nordkalki vollastoniidi toodete esmaklassilisele kvaliteedile kasutatakse W-seeriate tooteid funktsionaalse täitematerjalina kasutusalades, mis nõuavad kõrget tehnilist kvaliteeti. Vollastoniit parandab näiteks erinevate plastisegude mehaanilisi omadusi ja kulumiskindlust ning kasutusalades näiteks autode sisemuse, välimuse ja mootoriruumi plastikkomponentides ning erinevates elektriisolatsiooni plastides.

Tänu vollastoniidi mitmekesistele füüsikalis-keemilistele omadustele kasutatakse seda mitmetes värvide ja kruntide kasutusvaldkondades täitematerjalina. Vollastoniit parandab mitmetes tööstuslikes värvides ja kruntides korrosiooni vastupidavust, tugevdab kilet ja vähendab mõranemist. Vollastoniit parandab ka muuhulgas pulberkruntide kuumusetaluvust ja mehaanilisi omadusi ning teekattemärgitusvärvide kestvust.

Keraamikas ja hõõrde kasutusalades pakuvad vollastoniidi keemikalised omadused mitmeid protsessitehnilisi eeliseid ning valge, tugevdava täitematerjalina see suurendab mehaanilisi omadusi. 

Lisainformatsiooni saamiseks palun võtke meiega ühendust

Juuso Hakala
Juuso Hakala
Key Account Manager
Chemical Industry & Specialty Products

LIIDER LUBJAKIVI ÄRIS

Nordkalk on juhtiv lubjakivi ettevõte oma koduturgudel. Tarnime mitmetele tööstustele vajalikke toormaterjale ning meie lahendused panustavad puhtasse õhku ja vette ning ka põllumajanduslike maade produktiivsusesse.