LUBI IGAPÄEVAELUKS

Väärtuse loomine Nordkalk E-seeria toodetega

Nordkalk Enrich osa Nordkalk E-Seeriatest

Nordkalki E-seeriate tootepakett koosneb kahest tootest: Nordkalk Enrich A ja Nordkalk Enrich C.

Nordkalk Enrich A

Nordkalk Enrich A (liimid) arendati välja spetsiaalselt veepõhiste liimide ja hermeetikute jaoks. Nordkalk Enrich A on unikaalsete füüsikaliste-keemiliste omadustega kaltsiumkarbonaadil põhinev materjal. Toote unikaalsed omadused on omistatud töödeldud pinnase nanostruktuurile ja ühesuguste osakeste suurusele, mis moodustab homogeense dispersiooni. Nordkalk Enrich A pakub suurepärast kulutõhusust ning mehaanilist tulemuslikkust paljudes liimide kasutusvaldkondades. 

Nordkalk Enrich C

Nordkalk Enrich C (krundid) arendati välja veepõhiste värvide ja kruntide jaoks, mis nõuavad suurt heledustaset. Nordkalk Enrich C on töödeldud pinnasega kaltsiumkarbonaadil põhinev materjal. Toote omadused on omistatud töödeldud pinnase nanostruktuurile ja ühesuguste osakeste suurusele.

Nordkalk Enrich C sobib suurepäraselt erinevatele värvidele ja kruntidele, alates lakkidest põranda värvideni ja teiste suure läikega toodeteni ning sise- ja välistöödes kasutuseks. Toode on sobilik ka matimatele värvidele, millel on väga kõrge pigmendi mahu kontsentratsioon (PVC). Enrich C pakub jätkusuutlikku lahendust, mis parandab märkimisväärselt kliendi kuluefektiivsust asendades kallimaid keemilisi tooteid, samal ajal parandades lõpptoote tehnilisi omadusi näiteks kulumiskindlust ja läiget.

LIIDER LUBJAKIVI ÄRIS

Nordkalk on juhtiv lubjakivi ettevõte oma koduturgudel. Tarnime mitmetele tööstustele vajalikke toormaterjale ning meie lahendused panustavad puhtasse õhku ja vette ning ka põllumajanduslike maade produktiivsusesse.