Lubi igapäevaeluks

Lubjakivi on vajalik toormaterjal

Täitematerjalid ehituseks ja ehitusmaterjalideks

Tegemist on Karinult pärineva lubjakiviga, mida me kuivatame, purustame, ja sõelume/fraktsioneerime. Valmistoodangu niiskus on peaaegu 0%.

Nordkalki fillerid on keskkonnasõbralikud ja see on kuluefektiivne valik ehituse ja tee-ehituse jaoks. Pakume suures ulatuses täitematerjalide erinevaid fraktsioone erinevate kasutusalade tarbeks.

Nordkalki täitematerjale kasutatakse kvaliteetse betooni, betoontoodete, eeltöödeldud elementide ja sillutuskivide tootmises. Selle toote ostjatele on võtmetähtsusega, et sellel oleks ühtlane keemiline koostis, mille tulemusena tekib täiendav side tsemendisegu ja täitematerjali vahel. See parandab betooni tugevuseparameetreid ja panustab tsemendi kulutõhususse. 

Kõik täitematerjalid vastavad Euroopa standardite kõrgeimatele nõudmistele. Pakume kõikide riikide tootmisüksuste täitematerjale.

Tooteid turustatakse lahtiselt või BigBag kottides.

Lisainformatsiooni saamiseks palun võtke meiega ühendust

Maikel Jätsa
Maikel Jätsa
Müügijuht- Eesti
eesti, inglise
Andres Rammul
Andres Rammul
Võtmeklientide müügijuht, juhatuse liige
eesti, vene, inglise

LIIDER LUBJAKIVI ÄRIS

Nordkalk on juhtiv lubjakivi ettevõte oma koduturgudel. Tarnime mitmetele tööstustele vajalikke toormaterjale ning meie lahendused panustavad puhtasse õhku ja vette ning ka põllumajanduslike maade produktiivsusesse.