Lubi igapäevaeluks

Lubjakivi on vajalik toormaterjal

Nordkalk pH+ Natural - kiiretoimeline lubiväetis

Koostöös meie tublide tootearenduse spetsialistidega, põllumeestega ja laboritega oleme töötanud välja spetsiaalselt põllumeestele uue kiiretoimelise toote, et koos võidelda happeliste muldade vastu.

Tooraine, millest uut lubiväetist toodame on pärit Eesti ühest parimast tehnoloogilise lubjakivi maardlast, mis asub Järva vallas Karinul. Antud karjääri lubjakivi teeb eriliseks selle kõrge kaltsiumi sisaldus, mistõttu on tegemist väga puhta CaCOallikaga. Tulenevalt Karinu karjääri lubjakivi kõrgest kaltsiumi sisaldusest garanteerime toote neutraliseerimisvõimeks 97% (CaCO3). Võib julgelt väita, et tegemist on kõrgeima kohaliku päritolu neutraliseerimisvõimega meliorandiga.

Neutraliseerimisvõime 97%

Selleks, et tagada tootele kiire toime, läbib lubjakivi pika kontrollitud tootmistsükli. Lubjakivi kuivatatakse pöördahjus kõrgel kuumusel, et vabaneda kaevandamisel tekkivast orgaanikast. Seejärel lubjakivi purustatakse ning jahvatatakse. Pärast jahvatamist on vähemalt 50% tootest peenem kui 150 mikronit. Tänu jahvatamisele suudame garanteerida toote reaktiivsuseks vähemalt 80%.

Reaktiivsus 80%

Tuginedes kõrgele neutraliseerimisvõimele ja reaktiivsusele on Nordkalk pH+ Natural suurepärane alternatiiv erinevatele tuhkadele.

Toode on looduslik lubjakivi, mida võib kasutada mahepõllumajanduses kooskõlas määrustega EL nr.848/2018 ja EÜ nr.889/2008.

Vaata videot laotamisest

Lisainformatsiooni saamiseks palun võtke meiega ühendust

Maikel Jätsa
Maikel Jätsa
Müügijuht- Eesti
eesti, inglise
Andres Rammul
Andres Rammul
Võtmeklientide müügijuht, juhatuse liige
eesti, vene, inglise

LIIDER LUBJAKIVI ÄRIS

Nordkalk on juhtiv lubjakivi ettevõte oma koduturgudel. Tarnime mitmetele tööstustele vajalikke toormaterjale ning meie lahendused panustavad puhtasse õhku ja vette ning ka põllumajanduslike maade produktiivsusesse.