#rockstarsinlime

Koos töötamine on rõõm

Nordkalkis toodetav lubjakivi eksisteeris juba 2000 miljonit aastat tagasi; ettevõte on tegutsenud alates aastast 1898. Seega oleme kindlad kui kalju. Meie toode, ökoloogiline lubjakivi, mängib olulist rolli puhtama õhu, vee ja pinnase säästvas arengus ning ühiskonna rataste pöördes hoidmisel.

Me arvame, et Nordkalk on meie inimeste moodi ja meie inimesed on lubjatööstuse rokkstaarid! Ja meie karjäärid? Nad pakuvad lõputuid võimalusi kivikõvadele talentidele.

Nordkalkis saate töötada paljudel erinevatel ametikohtadel. Suurem osa meie inimestest töötab tootmises erinevatel kaevandus- ja töötlemistöödel ning hooldustöödel.

Meie karjäärid pakuvad lõputuid võimalusi kivikõvadele talentidele.

Meil on ka palju muid positsioone, nt. tootearenduses, laboris, halduses, kommunikatsioonis, müügis, turunduses ja tarneahelas.

Oleme veendunud koostöös ja Nordkalkis on üksteise abistamise kultuur. Lugege, mida meie inimesed ütlevad Nordkalki kui tööandja kohta.

Meie vabad ametikohad on nähtavad siin  

LIIDER LUBJAKIVI ÄRIS

Nordkalk on juhtiv lubjakivi ettevõte oma koduturgudel. Tarnime mitmetele tööstustele vajalikke toormaterjale ning meie lahendused panustavad puhtasse õhku ja vette ning ka põllumajanduslike maade produktiivsusesse.