Uudised ja väljaanded

Loe viimaseid uudiseid Nordkalki kohta

Nordkalk AS osales Talveseminaril

Natalia Andrejeva (natalia.andrejeva a nordkalk.com), 22.2.2019

21. veebruaril osales Nordkalk AS Baltic Agro korraldatud Talveseminaril Viljandis Ugala teatris. Tegemist oli üritusega, mis oli suunatud mahepõllundusele.  
Päeva esimeses pooles esines vanemteadur Valli Loide, keda peetakse Eestis lupjamise teemal kõige suuremaks spetsialistiks. Ta rääkis palju ja positiivses võtmes põldude lupjamisest kaltsiumkarbonaadiga, lisaks kiitis ta ka Nordkalki granuleeritud lubiväetist AtriGrani
Seminari käigus kajastati ka eelmise aasta sügisel Tartus Maaülikoolis teostatud AtriGrani põldkatse tulemusi.

Pauside ajal tutvustasime külastajatele AtriGrani ja rääkisime lupjamisest. Igale osalejale oli meie poolt kingituseks üks 25kg kott AtriGrani tasuta, kingitus oli väga menukas ja alles ei jäänud ühtegi kotti. 
Lisaks oli kuulda põllumeeste käest väga positiivseid emotsioone AtriGrani osas. 
Kokkuvõtteks võib öelda, et oli väga edukas päev. Tänu Valli Loidele sai teema Lupjamine läbi teaduslike analüüside ja faktide palju tähelepanu ja jõudis paljude põllumeesteni.  

BalticAgro seminar Baltic Agro seminar 1 Baltic Agro 2

LIIDER LUBJAKIVI ÄRIS

Nordkalk on juhtiv lubjakivi ettevõte oma koduturgudel. Tarnime mitmetele tööstustele vajalikke toormaterjale ning meie lahendused panustavad puhtasse õhku ja vette ning ka põllumajanduslike maade produktiivsusesse.