Uudised ja väljaanded

Loe viimaseid uudiseid Nordkalki kohta

Nordkalki uus tegevdirektor

Nordkalki nõukogu on määranud Hannu Hautala (51), M.Sc (ing), Nordkalki tegevdirektoriks alates 2.1.2017. Ta hakkab raporteerima Tomas von Rettigile, Nordkalki nõukogu esimehele ja Rettig Grupi presidendile.

Hannu Hautala on hiljuti töötanud Outokumpu Oyj’s vanemasedirektorina ja Soome äriüksuse juhina, mille aastane käive on umbkaudu 2 600 miljonit eurot. Eelnevalt on ta töötanud Elcoteqis, Flextronicsis ja Rautaruukkis erinevatel juhtpositsioonidel.

Hannu võtab üle Tarmo Tuomineni töö, kes on olnud alates septembrist 2016 Nordkalki tegevdirektori kohusetäitja. Tarmo on määratud alates 2017. aasta jaanuarist Nordkalki tegevdirektori asetäitjaks ja jätkab oma ametikohal Nordkalk korporatsiooni tarneahela direktorina. Ta on töötanud Nordkalkis alates 1982.

„Hannul on silmapaistev tööstuslik taust, millel saab olema suur väärtus Nordkalki kasvuambitsioonide jaoks. Olen väga rahul sellise suure kaliibri ja niisuguse tugeva Euroopa terasetööstuse taustaga professionaali ametisse nimetamisega. Tervitan Hannut Rettig Grupis ja Nordkalkis ning ootan töö alustamist 2017. aasta jaanuari alguses,“ ütles Tomas von Rettig.

Rohkem informatsiooni:
Tomas von Rettig, Chairman of the Board of Directors of Nordkalk and President and CEO of Rettig Group
Või Hannu Hautala:
Tel +358 40 7455276

Rettig Grupp on Soome pereettevõte, mis loob väärtushinnangu tulevastele põlvkondadele läbi aktiivse ja vastutustundliku omandi. Meie osaluses on Rettig ICC (sisekliima mugavussüsteemid), Nordkalk (lubjakivi), Alandia (kindlustus), eQ (varade haldamine ja korporatsiooni finants) ja Anchor (finantsinvesteeringud). Rettig Grupp on läbi nende äride aktiivne umbes 28 riigis ülemaailmselt ja annab tööd üle 4000 inimesele. www.rettig.fi

LIIDER LUBJAKIVI ÄRIS

Nordkalk on juhtiv lubjakivi ettevõte oma koduturgudel. Tarnime mitmetele tööstustele vajalikke toormaterjale ning meie lahendused panustavad puhtasse õhku ja vette ning ka põllumajanduslike maade produktiivsusesse.